Резолюції Парламентської асамблеї Євронест на підтримку України представлять у Європарламенті

Резолюції Парламентської асамблеї Євронест на підтримку боротьби України проти російської агресії, прийняті у рамках роботи VI сесії ПА у Верховній Раді 29 жовтня — 1 листопада, будуть представлені в Європейському парламенті. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Інтервфакс-Україна.

Відповідну заяву зробив народний депутат Дмитро Лубінець.

«Важливо, що за весь час існування парламентської платформи Євронест уперше її засідання відбулося в Україні. Основним досягненням сесії я вважаю прийняття резолюцій, де наголошується на порушенні прав людей на окупованій частині Донецької та Луганської областей, в Криму і на потерпанні України від агресії з боку Російської Федерації. Під час голосування за ухвалення резолюцій ми вкотре переконалися, що не лише європейські парламентарі, а й депутати Азербайджану, Вірменії, Молдови та Грузії практично у повному складі підтримують нас у боротьбі з агресором», — зазначив Лубінець.

Він нагадав, що ключовими темами, які обговорювали на сесії депутати Європарламенту, парламентів Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови та України, були агресія РФ стосовно до України, кібербезпека в країнах ЄС та країнах Східного партнерства.