Сенат США може збільшити військове фінансування для України
flickr.com/kent

Сенат США може збільшити військове фінансування для України

Комітет з питань асигнувань Сенату Сполучених Штатів затвердив проект “Закону щодо асигнувань Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2018 фінансовий рік”, яким виділяються кошти, серед іншого, на програми підтримки України. Про це повідомляє на своїй офіційній фейсбук-сторінці посольство України у США. 

Проектом закону передбачено, в тому числі, виділити кошти для України на безпекові цілі. Згідно з документом, встановлюється кошторис допомоги по лінії Агентства США з міжнародного розвитку та причетних установ. Загальна сума запланованої на наступний рік допомоги для України складає 421 млн доларів. Ця сума перевищує асигнування 2017 року, йдеться у повідомленні посольства.

Збільшення фінансування для України на безпекові цілі відбувається за програмою “Міжнародне військове фінансування”.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Сполучені Штати припиняють фінансувати Центр протидії корупції та деякі інші українські громадські організації. Причиною цього адміністрація Дональда Трампа назвала той факт, що США не мають свідчень ефективності фінансування подібних проектів в Україні.