Снайпером підрозділу спецслужб РФ «Вагнер» був чемпіон Росії зі стрільби, — СБУ

Дворазовий чемпіон Росії з дуельної стрільби з рушниці Олександр Залічев був снайпером у підрозділі російських спецслужб «приватна військова компанія «Вагнер». Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку прес-секретарки Служби безпеки України Олени Гітлянської.

«Одним з найманців ПВК «Вагнер» є громадянин Російської Федерації Залічев Олександр Борисович, 04.11.1984 р.н., який проходив службу на посаді снайпера снайперської групи (мав особистий номер М-0197). З аналізу відкритих джерел інформації встановлено, що Залічев О.Б.є майстром спорту Росії із практичної стрільби у 2014 та 2016 роках, дворазовим чемпіоном Росії у дуельній стрільбі з рушниці, тренером Федерації практичної стрільби Росії, неодноразовим учасником міжнародниї змагань з цього виду спорту», — йдеться у повідомленні СБУ.

Цю інформацію в ефірі на «Прямому» підтведив керівник апарату голови СБУ Ігор Гуськов. За його словами, СБУ спільно з іншими правоохоронними органами здійснює документування злочинної діяльності, зокрема російських найманців на Донбасі. В рамках цієї роботи правоохоронці неодноразово інформували громадськість про діяльність спецпідрозділу «Вагнер».

«Ми інформували, що у нас є персональні дані на майже 2 тисячі найманців. Так, встановлено, що один із найманців «Вагнера» був Залічев Олександр Борисович, який проходив службу на посаді снайпера», — зазначив він.

Він наголосив, що Служба безпеки підготувала листа до міністра молоді та спорту України з проханням довести відповідну інформацію до спортивних федерацій країн-партнерів.

facebook.com/giolena11
facebook.com/giolena11