Сьогодні у Брюсселі розпочнеться саміт ЄС
flickr.com/europeancouncil_meetings

Сьогодні у Брюсселі розпочнеться саміт ЄС

Сьогодні, 19 жовтня, у бельгійській столиці Брюсселі в другій половині дня розпочнеться саміт ЄС. Про це повідомляє «Дзеркало тижня».

Зазначається, що основними темами порядку денного саміту стануть проблеми міграції, важливі питання міжнародного становища побудова європейського оборонного компонента в рамках ЄС, Brexit, а також перехід Євросоюзу до цифрової економіки.

«Нам потрібна єдність, щоб подолати міграційну кризу, пом’якшити несправедливі аспекти глобалізації, визначити політику щодо агресивних третіх країн, обмежити збиток від Brexit, а також зберегти в ці важкі часи заснований на правилах міжнародний порядок», — наголосив президент Європейської ради Дональд Туск у листі-запрошенні до глав держав і урядів країн ЄС.

За планом, європейські лідери говоритимуть про зовнішні аспекти проблеми міграції з основною увагою на Африці, також йтиметься про ситуацію з міжнародним становищем КНДР і Ірану, відносини Євросоюзу з Туреччиною. Завтра очікується обговорення питання оборони, проблем, пов’язаних із Brexit та планів на найближчі місяці.