Суд Лондона продовжив арешт активів колишніх власників Приватбанку — Коломойського і Боголюбова

Високий суд Лондона продовжив дію наказу про всесвітній арешт активів колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на суму понад $2,5 млрд до чергового відповідного указу суду. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Інтерфакс-Україна». 

Відповідне рішення суд ухвилив за підсумками засідання 19 січня.

«Минулого тижня в англійському суді пройшли додаткові слухання щодо процесуальних питань у справі ПриватБанку проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших осіб. Наказ суду про всесвітній арешт активів, винесений в грудні 2017 року, був продовжений до наступного відповідного наказу суду», — йдеться у повідомленні.

Також суд зобов’язав колишніх власників Приватбанку розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи.

Нагадаємо, 19 грудня 2017 року Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів панів Коломойського та Боголюбова, та шістьох компаній, які їм ймовірно належать або знаходяться під їхнім контролем.

У 2017 році залучена владою України компанія Kroll виявила, що колишні менеджери ПриватБанку вивели понад 5,5 мільярдів доларів. За результатами аудиту у компанії заявили, що до націоналізації наприкінці 2016 року ПриватБанк був об’єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків у розмірі щонайменше 5.5 мільярдів доларів.