Теракт в Кабулі: уточнені дані про кількість загиблих українців

За останніми даними афганської влади, нападники, які вчинили теракт в готелі «Інтерконтиненталь» в Кабулі, убили щонайменше 18 осіб під час 12-годинного протистояння з силами безпеки країни. Про це повідомляє CNN з посиланням на заяву прес-секретаря міністерства внутрішніх справ Афганістану Наджиба Даніша.

Повідомляється, що серед загиблих — 14 іноземних громадян і 4 афганці. Четверо бойовиків було убито афганськими силами безпеки.

Очільник поліції Кабула Салем Есасі доповів, що до списку загиблих іноземців потрапили 9 українців, а також громадяни Греції, Німеччини та Казахстану. За його словами, національність ще двох осіб наразі встановлюється. Також десятеро осіб отримали поранення.

Раніше начальник Управління консульського забезпечення МЗС України Василь Кирилич у Twitter повідомляв про те, що внаслідок інциденту загинув один громадянин України. Протягом кількох наступних годин дані про кількість жертв серед громадян України змінились: стало відомо про шість загиблих. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Доповів Президенту про загибель 6 громадян України внаслідок нападу на готель в Кабулі. Працюємо з правоохоронними органами Афганістану, щоб з’ясувати обставини цього терористичного акту», — повідомив Клімкін у Twitter.

Також відомо, що про загибель двох українських пілотів повідомила афганська авіакомпанія Kam Air. Один із загиблих українців — уродженець Первомайська Харківської області, 1974 року народження. Інформації щодо другого загиблого пілота поки немає.