Тіла загиблих під час теракту у Кабулі українців привезуть на батьківщину 24 січня

Тіла загиблих під час нападу бойовиків на готель в Кабулі українських громадян привезуть на батьківщину 24 січня. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на ВВС. 

«Репатріація тіл запланована на 24 січня», — зазначила речниця МЗС Мар’яна Беца.

В МЗС повідомили, що Україна направить в Кабул спецлітак, який забере тіла загиблих.

За словами речниці, наразі залишається підтверджена загибель семи громадян України: п’ятьох чоловіків та двох жінок, які працювали на місцеву авіакомпанію Kam Air. Вона додала, що це не остаточна кількість, оскільки залишаються неідентифіковані інші тіла загиблих.

У МВС Афганістану стверджують, що жертвами теракту в готелі столиці стали дев’ятеро громадян України. Загалом у нападі загинули понад тридцять людей.

Посол України в Таджикистані та Афганістані Віктор Нікітюк заявив, що відомо про 19 українців, які жили в цьому готелі та вціліли після нападу. За інформацією МЗС, на цей момент немає загрози життю громадян України, які вижили.

«Вони не постраждали або ж зазнали легких тілесних ушкоджень», — зазначив дипломат.

Він додав, що на цей момент всіх українців евакуювали з готелю. Готується спецлітак, яким вони зможуть найближчими днями повернутися в Україну.

Нагадаємо, ввечері 20 січня кілька озброєних вогнепальною зброєю і гранатами, увірвалися в готель «Intercontinental» в Кабулі (Афганістан) і відкрили вогонь по людях.

Окрім українців, за даними медіа, серед загиблих були й інші іноземні громадяни, зокрема, одна особа з Німеччини, одна — з Греції та ще одна — з Казахстану. Триває чвстановлення осіб загиблих. Серед жертв — працівники готелю, гості, а також представники сил безпеки, які протистояли нападникам.

ЗМІ повідомляють, що відповідальність за напад взяло на себе угруповання «Талібан».