У Давосі стартував Всесвітній економічний форум за участі української делегації

У Давосі (Швейцарія) розпочався Всесвітній економічний форум, який триватиме з 23 до 26 січня. Тема форуму — «Спільне майбутнє у роз’єднаному світі».

Топ-гостем форуму стане Дональд Трамп: президент США відвідає подію вперше за майже 20 років. У заключний день форуму, 26 січня, він виступить із спеціальною промовою. Захід відвідають й інші впливові політики та глави держав: прем’єр Канади Джастін Трюдо, канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, британська прем’єрка Тереза Мей, прем’єр Канади Джастін Трюдо та інші.

Також Давос відвідають Генсек ООН Антоніу Гутерреш, голова Світової організації торгівлі, керівники МВФ і Світового банку.

України на форумі представить Президент Петро Порошенко. Як повідомили в Адміністрації Президента, у нього заплановано близько 20 зустрічей, зокрема з головою МФВ Крістен Лагард, президентом США Трампом, президентом Польщі Дудою та прем’єром Нідерландів Марком Рютте.

У рамках форуму відбудуться дві українські події. Вже традиційний «Український сніданок», а також «Український павільйон», на якому презентуватиме свій потенціал український бізнес.

Нагадаємо, компанія Kodisoft представить Smart Cafe з українськими інтерактивними столами на форумі у Давосі.