У Росії заявили про арешт активіста "Правого сектора", а в організації спростовують його членство
Слідчий Комітет РФ
Українець Терновський, затриманий у Росії (другий зліва)

У Росії заявили про арешт активіста «Правого сектора», а в організації спростовують його членство

У Ростові взяли під варту українця Романа Терновського через причетність до націоналістичної організації «Правий сектор». Про це заявив Слідчий комітет Росії.

«На території Ростовської області затримано громадянина України Романа Терновського, причетного до діяльності забороненої рішенням Верховного суду РФ екстремістської організації «Правий сектор», – ідеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що Терновський у складі учасників «Правого сектора» неодноразово брав участь в пікетах, мітингах та інших суспільно-масових заходах на території України.

«Терновський, використовуючи аккаунт у соціальній мережі «Facebook», здійснював пропаганду діяльності організації «Правий сектор» серед користувачів інтернету, в тому числі осіб, які постійно проживають на території Російської Федерації», — додають у відомстві.

Слідчий комітет також заявив, що провели обшуки в українця.

 «Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного в Ростові-на-Дону виявлені предмети одягу та інші особисті речі з символікою організації «Правий сектор», — зазначають у повідомленні.

Прес-секретар «Правого сектору» Артем Скоропадський у коментарі Українській Правді повідомив, що Терновський не був членом партії, проте приблизно протягом одного року був прихильником політсили. Близько року тому «Правий сектор» втратив будь-який зв’язок з активістом.

Також Скоропадському не відомо, яким чином Терновський потрапив до Росії.