Україна та США проведуть спостережний політ над Білоруссю та РФ
flickr.com/mikeserbin

Україна та США проведуть спостережний політ над Білоруссю та РФ

Україна та США в рамках Договору з відкритого неба проведуть над Білоруссю та РФ спостережний політ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Республіки Білорусь. 

«З 4 по 8 вересня в рамках Договора з відкритого неба планується проведення спостережного польоту місії США та України над територією групи держав-учасників Республіки Білорусь та Російської Федерації. Метою проведення спостережного польоту є контроль військової діяльності на територіях цих держав», — йдеться у повідомленні.

Як раніше зазначало агентство Укрінформ, у Білорусі та РФ іде підготовка спільних військових навчань «Запад-2017», які пройдуть 14-20 вересня. Більша їхня частина відбудеться на території Білорусі, де буде задіяно 7200 військовослужбовців від Збройних сил Білорусі та близько 3000 — від Збройних сил РФ. Усього планується залучити до 12700 військовослужбовців і до 680 одиниць бойової техніки.

Раніше Петро Порошенко заявив, що навчання «Запад-2017» становлять загрозу для України та підкреслив, що Україна буде відстежувати їхній перебіг.