Україна вперше взяла участь у міжнародній туристичній виставці в Мадриді

Учасники від України вперше презентували туристичні можливості та потенціал нашої держави на 38-ій щорічній виставці FITUR, яка проходила з 16 по 21 січня у столиці Іспанії. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт КМДА.

Наша країна була представлена двома регіонами: Київщиною та Львівською областю.

«Столиця привезла із собою найголовніше – кубок фіналу Ліги Чемпіонів 2018, що стало основним «магнітом» стенду. Також було проведено розіграш білетів на фінал до Києва, у якому взяли участь близько 1000 претендентів», – розповів начальник Управління туризму і промоцій Антон Тараненко.

За його словами, гостей заходу було ознайомлено з туристичними можливостями та потенціалом Києва. Відвідувачам роздавали рекламно-інформаційну друковану та сувенірну продукцію.

Львівська область акцентувала увагу на мінеральних джерелах і бальнеологічних курортах, а також презентувала відпочинкову інфраструктуру регіону.

loda.gov.ua

Об’єднаний стенд «Київ-Львівщина» відвідав посол України в Королівстві Іспанія Анатолій Щерба.

Делегація України також провела низку ділових зустрічей з потенційними партнерами. У ході зустрічі між Анатолієм Щербою та генеральним секретарем Всесвітньої туристичної організації UNWTO Зурабом Пололікашвілі було вирішено організувати презентацію туристичних можливостей Києва й України у форматі воркшопу для туроператорів із Мадрида.

Захід запланували провести у квітні цього року.

Український стенд відвідало близько 10 тисяч осіб. Загалом у заході взяли участь 160 країн.