Україна звернулася до Amazon із закликом зняти з продажу товари з символікою так званої "ДНР"

Україна звернулася до Amazon із закликом зняти з продажу товари з символікою так званої «ДНР»

Посольство України в США направило звернення до засновника інтернет-магазину Amazon Джеффа Безоса «із наполегливим закликом» зняти з продажу товари з символікою фейкових республік «ДНР», «ЛНР». Про це повідомляє посольство України в США у Facebook.

«Ми переконані, що продаж товарів із символікою «ДНР» — терористичної організації, проти агресивної поведінки якої виступає міжнародна спільнота і США зокрема, не несе жодних «меседжів» до миру та поваги до людського життя, а підтримує пропаганду РФ проти територіальної цілісності України», — йдеться у зверненні.

Звернення також було направлено до керівництва компанії eBay Inc. «щодо вжиття аналогічних заходів» стосовно продукції з символікою так званих «ЛНР» та «ДНР».

Крім того, дипломатичною установою до зазначеної ситуації було привернуто увагу Адміністрації Сполучених Штатів, включаючи керівництво Державного департаменту, Міністерства торгівлі та Міністерства фінансів США.

Раніше до ситуації з продажем терористичної символіки на всесвітньо відомій інтернет-платформі Amazon привертала увагу Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України.

«Amazon.com — глобальна торговельна онлайн-платформа продає товари з символікою самопроголошеної терористичної республіки “ДНР”. […] Кожен має усвідомлювати, що підтримуючи країну агресора і терористичні організації, які вона спонсорує, він підтримує війну та смерть», — йдеться в дописі Супрун.