Українець потрапив у ТОП-30 кращих IT-підприємців Європи за версією Forbes
facebook.com/DenZhadanov

Українець потрапив у ТОП-30 кращих IT-підприємців Європи за версією Forbes

29-річний українець Денис Жаданов, віце-президент компанії Readdle, потрапив у рейтинг підприємців з технологічних бізнесів у Європі видання Forbes. Серед переможців рейтингу — співробітники Google Deep Mind, IBM та інших всесвітньовідомих компаній. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на рейтинг. 

«Стартуючи з орендованої квартири в Україні та нульових інвестицій, Readdle вибудувала потужну екосистему додатків для продуктивності, серед них Spark, Documents, Scanner Pro … Додатки Readdle є лідерами в своїх категоріях, у них понад 75 млн скачувань і титул «Додаток року» у PDF Expert на Mac від Apple … », — так обґрунтовують свій вибір укладачі рейтингу.

Щороку Forbes публікує Forbes 30 Under 30 — два рейтинги кращих підприємців в США і Європі, до яких входять провідні молоді інноватори і лідери віком до 30 років.

Лідерів для американської версії рейтингу обирають у 20 категоріях (наприклад, «Мистецтво», «Наука», «Освіта», «Маркетинг і реклама» і т.д.) по 30 осіб у кожній. Для європейської версії категорій менше. Щороку укладачі рейтингу розглядають тисячі номінантів — співробітників стартапів, корпорацій, представників венчурного капіталу і кібербезпеки. Цей список скорочують до десятків імен, з яких потім вибирають 30 кращих для кожної категорії.

Нагадаємо, минулого року потрапив у список Forbes 30 Under 30 в категорії Enterprise Tech потрапив співзасновник стартапу GitLab Дмитро Запорожець. В одному списку з ним засновники, менеджери, інженери, дослідники зі Slack, LinkedIn, IBM, Dropbox, SpaceX.