Український літак "Руслан" показали у науково-популярному серіалі США
скріншот відео — facebook.com/antonov.company

Український літак «Руслан» показали у науково-популярному серіалі США

Українське авіасудно Ан-124-100 «Руслан» стало головним «героєм» серії американського науково-популярного серіалу «Mega Machines: The World’s Strongest Plane». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку «Авіаліній Антонова».

Зйомки серії за участю літака «Руслан» проходили на літальних апаратах, які експлуатуються «Авіалініями Антонова», що є авіатранспортним підрозділом ДП «Антонов»

«У новому випуску Mega Machines: The World’s Strongest Plane головним героєм став Ан-124-100 «Руслан», який є найбільшим з транспортних літаків, що виготовляються серійно», — повідомили у прес-службі «Авіаліній Антонова».

Зазначається, що автори фільму за участю українського літака були вражені його здатністю транспортувати на борту три гелікоптери Apache.

Ан-124-100 «Руслан» — це комерційний транспортний літак, створений АНТК імені Антонова на базі військово-транспортного літака Ан-124 «Руслан». Він призначений для перевезення на великі відстані важких і великогабаритних вантажів, а також різної спецтехніки

Нагадаємо, 11 січня АН-124-100 «Руслан» перевіз з Лос-Анджелеса до Флориди крупногабаритний вантаж аерокосмічної компанії «SpaceX» — обтічник ракетоносія Falcon вагою приблизно 28,1 тонни.