Українського нардепа в Чехії затримали з фальшивою валютою
Андрій Лозовий / Facebook

Українського нардепа в Чехії затримали з фальшивою валютою

У Празі поліція затримала нардепа Радикальної партії Андрія Лозового. Про це повідомив лідер партії Олег Ляшко у Facebook .

Депутата затримали в аеропорту, коли він намагався розрахуватися фальшивими євро. За словами Ляшка, фальшиву валюту нардеп обміняв ще в Києві.

«Зі слів самого Андрія, з яким я щойно говорив, в аеропорту він купляв подарунок мамі, але євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Їх помічнику Лозового «обміняли» в одному з київських обмінників. Валютних кидал зараз вже шукає наша поліція, бо «обмінник» зник», — написав Ляшко.

Згодом сам Лозовий повідомив на своїй сторінці, що його вже звільнили.

«Був в Празі. хотів купити в duty free подарунок Мамі Oksana Lozova. і виявилося, що гроші — фальшиві.  Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими коштами прирівнюється до їх виробництва — мене затримали.зняли з літака. як в кіно.завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там», — написав нардеп.

Також Лозовий написав, що в провадженні чеської поліції він наразі проходить як потерпілий. А його помічник, який, за словами нардепа, міняв кошти і став жертвою аферистів, в поліції Києва пише заяву та дає покази.

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко повідомив, що валюту Лозовий міняв «в одному з київських обмінників», який потім «зник».