В Італії затримали шестеро осіб за вербування найманців на Донбас
Європейська правда

В Італії затримали шестеро осіб за вербування найманців на Донбас

Італійські карабінери викрили організацію, яка займалася вербуванням і відправкою проросійських найманців на Донбас. Про це йдеться в повідомленні газети La Repubblica.

Розслідування генуезької прокуратури стосується загалом 15 осіб. Правоохоронцям вдалося арештувати трьох вербувальників, у двох з яких громадянство Албанії та Молдови.

Операцією керувала прокуратура Генуї (область Лігурія). Арешти проводилися у Мілані, Пармі та Авелліно.

Ордери на арешт прокуратура видала за звинуваченням у «вербуванні найманців і участі у військовому конфлікті за кордоном». Щодо ще трьох людей, які, швидше за все, наразі перебувають на Донбасі, був застосований заочний арешт.

Як зазначається, викриттю злочинної організації, що займалася вербуванням найманців на Донбас, передувало розслідування діяльності ультраправих формувань Лігурії. Правоохоронці слідкували за постами у соцмережі Андреа Пальмері, одного з колишніх активістів ультраправої організації «Бульдоги», з’ясували, що він займається вербуванням і фінансуванням проросійських найманців у зоні конфлікту у східній Україні, передає «Європейська правда».

Андреа Пальмері (зліва) з іншими проросійськими бойовиками. Фото: Європейська правда