Вакарчук одночасно навчатиметься та читатиме лекції у Стенфорді
twitter.com/StanfordCDDRL

Вакарчук одночасно навчатиметься та читатиме лекції у Стенфорді

Святослав Вакарчук проведе осінню чверть у Стенфордському університеті в якості запрошеного наукового співробітника. Він відвідуватиме курси, читатиме відкриті лекції та візьме участь у низці заходів. Про це повідомляє сайт Стенфордського центру демократії, розвитку та верховенства закону. 

«Стенфордський центр демократії, розвитку та верховенства закону (CDDRL) із задоволенням вітає Святослава Вакарчука в якості запрошеного наукового співробітника в осінній чверті. Вакарчук — український громадський активіст, музикант, вокаліст та засновник групи «Океан Ельзи». Цієї осені він перебуватиме в CDDRL, аби відвідувати курси та навчатися разом із провідними інтелектуалами та науковцями CDDRL», — йдеться у повідомленні Центру.

 

Вакарчук під час свого перебування у Стенфорді стане учасником «Програми для нових лідерів України», яку університет запустив у 2016 році. Програма призначена для людей, які працюють у політиці, експертів з права, лідерів громадянського суспільства та підприємців. Вона спрямована на надання українським лідерам можливостей для професійного росту та розвитку. Стипендіати також отримують змогу працювати над власним проектом протягом 10-місячного проживання у Стенфорді.

«Ми з нетерпінням чекаємо, щоб Слава Вакарчук приєднався до спільноти CDDRL восени цього року», — зазначив Френсіс Фукуяма, керівник стипендіальної програми для нових лідерів. «Його присутність допоможе нам краще зрозуміти демократичні перетворення в Україні», — додав Фукуяма.

Повідомляється, що під час свого перебування у США Вакарчук прочитає низку відкритих лекцій про Україну та візьме участь у декількох заходах в Центрі демократії, розвитку та верховенства права.