Випущено марку до 70-річчя поселення українців в Австралії

Українське товариство колекціонерів Австралії спільно з австралійською поштою видало тематичну марку та конверт, присвячені 70-річчю поселення українців на континенті. Про це повідомляє Укрінформ. 

«Зображення для марки та конверта було розроблене Українським товариством колекціонерів Австралії, яке вже неодноразово видавало пам’ятну продукцію на згадку про визначні події у житті українців Зеленого континенту», — розповів автор проекту Юрій Федик.

Марку та конверт, присвячені 70-літтю поселення, вперше презентували під час ювілейного 15-го З’їзду українських громад Австралії, на презентації був присутній посол України в Австралії Микола Кулініч.

Загалом було надрукувано 360 українських марок та 75 тематичних конвертів. Це не перший проект Українського товариства колекціонерів Австралії. До цього тематичні конверти розробляли та видавали з нагоди 75-річчя Голодомору (2008 р.), 15-річчя утворення Українського товариства колекціонування (2009 р.), VI Всеукраїнського національного фестивалю в Аделаїді (1996 р.) та низки інших приводів.

Товариство випускає персоналізовані марки та конверти для двох типів подій — визначні події (наприклад, річниця Незалежності України) та спеціальні громадські заходи, такі як З’їзди громади. Також існує серія «Спадщина України в Австралії», започаткована в листопаді 2010 року, яка містить зображення українських осередків та церков, висвітлює діяльність освітніх колективів, молодіжних асоціацій, банків, спортивних команд і т. д.