ЄС нагадав владі України про необхідність боротьби з корупцією
reuters.com

ЄС нагадав владі України про необхідність боротьби з корупцією

Після візиту до України, верховний представник ЄС по закордонним справам і політиці безпеки Федеріка Могеріні нагадала владі України про необхідність впровадженння жорсткіших антикорупційних реформ. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорили підтримку обговорили у Брюселі підтримку реформ в Україні.

Федеріка Могеріні під час зустрічі зазначила, що ЄС хотів би бачити більше рішучості у діях української влади на шляху до впровадження антикорупційних реформ.

«Створення антикорупційного суду, скасування необхідності для неурядових організацій та громадських активістів подавати е-декларації, а також кілька інших кроків, які, на нашу думку, потрібні для консолідації реформ. Це потрібно не Євросоюзу, а громадянам України», — наголосила Могеріні.

У засіданні Ради ЄС також вперше взяв участь Гайко Маас, який минулого тижня обійняв посаду міністра закордонних справ Німеччини.

«Ми підтримуємо український уряд, але вимагаємо від нього продовження процесу реформ», — заявив Маас.

За словами Могеріні, очікування Євросоюзу від України політик уже висловила як президентові Петру Порошенку, так і прем’єр-міністру Володимиру Гройсману під час нещодавнього візиту до Києва.

Нагадаємо, для надання 1 млрд євро допомоги ЄС висунув Україні ряд вимог, зокрема посилення боротьби з корупцією та пильний нагляд за розподілом державних дотацій між українськими підприємствами.