За перше півріччя 2017 року Україну відвідали 6 мільйонів туристів
flickr.com/ashenwolf

За перше півріччя 2017 року Україну відвідали 6 мільйонів туристів

З січня по червень 2017 року до України в’їхало 6,3 млн туристів, тобто на 8,7 % більше, ніж у першому півріччі 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, посилаючись на дані Державної прикордонної служби. 

У повідомленні зазначається, що всесвітня туристична організація ООН зараховує до числа туристів людей, які перетинають кордон зі службовою, діловою, приватною, релігійною метою, з метою навчання, культурного та спортивного обміну, транзиту тощо.

 Особи, що визначають мету своєї поїздки як «з приватною метою», також зараховуються до загальної кількості туристів.

Загалом, за даними, наведеними Міністерством економічного розвитку, за першу половину 2017 року Україну відвідали 6,3 мільйона туристів, що на 8,7% перевищує аналогічний показник попереднього року. Найбільше іноземних громадян, які прибули до України у І півріччі 2017 року, були з Молдови, Білорусі, Росії, Угорщини, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Ізраїлю, Німеччини.

За даними Адміністрації Держприкордонслужби, протягом І півріччя 2017 року подорожувало по світу 12,5 млн. українських туристів. Найпопулярніший напрямок подорожей — Польща, за нею йде Росія, на третьому місці — Угорщина. Водночас, відпочивати найбільша кількість українських туристів виїхала у зазначений проміжок до Туреччини, Єгипту, Білорусі, ОАЕ, Ізраїлю, Греції, Польщі, Болгарії, Німеччини, Австрії.