Задоволений безпрецедентним рівнем співпраці між Україною та США, - Порошенко
president.gov.ua

Задоволений безпрецедентним рівнем співпраці між Україною та США, — Порошенко

21 вересня в Нью-Йорку Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом США Дональдом Трампом.

«Ми детально обговорили усі напрямки розширення цієї співпраці, починаючи від військових навчальних закладів, завершуючи Міністерством оборони США та іншими інституціями», — повідомив Порошенко.

Під час зустрічі керівники двох держав детально обговорили питання економічної співпрацї. Про це повідомляє офіційний сайт Президента.

«Особливо приємно відзначити великий успіх щодо першого розміщення українських суверенних бондів на світових ринках», — наголосив Петро Порошенко у коментарі журналістам та відмітив, що цей процес супроводжувався великим попитом на українські цінні папери.

«Інвестори доларом голосують за успіх і довіру до українських реформ», — підкреслив Глава держави та підкреслив, що «значна кількість з числа цих інвесторів були американські компанії».

Як повідомляє прес-служба Білого дому, Дональд Трамп закликав Петра Порошенка продовжити роботу з ліквідації корупції в Україні і поліпшенню ділового клімату держави.

Президент США підтвердив підтримку суверенітету України і її територіальної цілісності.

Україна та США мають спільне бачення нової якості безпекової співпраці між двома країнами, як зазначив Глава Української держави, підсумовуючи результати зустрічі.